Infolinka tvcentrum

+421 55 286 99 90

Mobil

+421 902 134 190

8 TV staníc z ponuky AMCNI CNE je možné naďalej využívať

28.02.2018

Nová zmluva, ktorá platí od 1. marca 2018, umožňuje zákazníkom satelitnej platformy Skylink v Českej republike a na Slovensku naďalej využívať kompletné portfólio ôsmych televíznych staníc z ponuky AMCNI CNE.

Dohoda zahŕňa predĺženie vysielacej zmluvy pre stanice AMC, Film+, Sport 1, Sport 2, Minimax, JimJam, TV Paprika a Spektrum HD. Skvelou správou pre divákov je presun obľúbenej dokumentárnej stanice Spektrum HD od 1. marca do programového balíčka Multi, vďaka čomu ju bude môcť sledovať ešte viac zákazníkov ako doteraz.

„Teší nás, že programy AMC Networks zostávajú v ponuke Skylinku. Navyše, vďaka novým podmienkam sme mohli začať pracovať aj na zaradení týchto programov do našej internetovej televízie, Skylink Live TV.“ hovorí Jaromír Glisník, člen predstavenstva M7 Group S.A. vzťahu so spoločnosťou M7 Group. Sme presvedčení, že si diváci Skylinku určite užijú kvalitný a jedinečný obsah, ktorý naše portfólio filmových, seriálových, športových, zábavno-vzdelávacích a detských staníc ponúka,“hovorí Balázs Hajós, VP of Affiliate Sales v AMCNetworks International – Central and Northern Europe.

Stanice z portfólia AMCNI CNE predstavia túto jar výnimočnú ponuku exkluzívneho obsahu. Na staniciach Sport1 a Sport2 odštartuje nová sezóna Formule 1 a na stanici AMC sa môžu diváci tešiť na premiéru z brusu nového hororového seriálu TheTerror alebo už 4. sezónu zombie série Fearthe Walking Dead.

Filmová stanica Film+ ponúkne širokú ponuku oceňovaných filmov ako Šindlerov zoznam alebo Predčítač, najmenší diváci sa môžu tešiť na stanicu Minimax na nové premiérové seriály zo štúdia DreamWorks a na fanúšikov dokumentárnych programov čaká na stanici Spektrum HD napríklad úžasná a vysoko hodnotená séria Zázračná planéta 2 od Davida Attenborougha.