Infolinka tvcentrum

+421 55 286 99 90

Mobil

+421 902 134 190

Služby

Ponuka služieb v oblasti TV a internetu

Špičkovými službami sa kvalitatívne radíme medzi popredných hráčov na trhu v internetovom a kamennom predaji v poskytovaní služieb ako aj materiálu. Online a telefonická podpora je u nás samozrejmosťou a na dennom poriadku. Poskytujeme záruku bezpečného obchodu, platba online.

Servis

Rýchly záručný servis, ktorý sa snažíme vybaviť pred reklamačnou lehotou môže len potešiť a byť prínosom. Naši odborný mechanici vám pomôžu s nastavením paraboly a taktiež televízneho prijímača. Zabezpečujeme aj dodávku komponentov potrebné k správnemu používaniu služieb.

Poradenstvo

Poskytujeme poradenstvo v oblasti a satelitného príjmu televízie , ďalej v oblasti montáže a nastavení satelitných prijímačov a pomáhame s odstránením prevádzkových chýb. Poradíme vám ohľadom televíznych satelitných služieb a internetu.

Inštalácie

Pomôžeme vám s montážou parabolických antén a natáčacích zariadení, riešenie prevádzkových problémov, odborne poradíme s programovou konfiguráciou a nastavením satelitných prijímačov. Doladenie, prípadné preladenie satelitných prijímačov.