Infolinka tvcentrum

+421 55 286 99 90

Mobil

+421 902 134 190

O nás

Poradenstvo v oblasti TV a internetu

Hlavným profilom obchodu TV Centrum, pod záštitou spoločnosti Patrols s.r.o. je poradenstvo, montáž a predaj satelitnej televízie a internetu. Dlhodobo zabezpečujeme zákazníkom aktivácie služieb od spoločností: freeSAT, Digi, Skylink, Slovanet, Telekom, Swan, Antik atď. Zároveň sme autorizovanými partnermi týchto spoločností. Pokrytie služieb je na území celého Slovenska.

Poradenstvo poskytujeme telefonicky, mailovou formou alebo osobne na pobočke v Košiciach. V našom kamennom obchode na Národnej triede 62 v Košiciach, ktorý je v blízkosti centra mesta, vieme ponúknuť širokú škálu produktov satelitnej televízie a inštalačného materiálu.

Nákup online alebo na predajni

Máme niekoľko reálnych dôvodov prečo u nás nakupovať. Z pohodlia domova je možné nakupovať prostredníctvom nášho e-shopu , 24 hodín denne a 365 dní do roka. U nás máte  na výber viacero produktov v najnižších cenách, ktoré sme Vám schopný dodať s garanciou odoslania do jedného, maximálne 2 pracovných dní. Snažíme sa každý jeden podnet vyriešiť v čo najkratšom čase a odpovedať na vaše podnety do 24 hodín.

Radi vám pomôžeme aj osobne, na predajni nás zastihnete v čase od
8:00 do 16:00 každý pracovný deň.